ASDC-12-240-HS - PoE adapter 802.3af za znižanje napetosti na 24V - Atte
Koda: EC-18267Podroben opis izdelka
ASDC-12-240-HS - PoE adapter, ki znižuje napetost na 24V - Atte
ASDC-12-240-HS je PoE adapter blagovne znamke Atte, ki znižuje napetost. Naprava se napaja iz PoE linije 48V DC in zagotavlja stabilizirano izhodno napetost na ravni PoE 24V DC. Uporablja se za WiFi naprave, ki zahtevajo PoE napetost 24V DC iz PoE linije 48V DC. Naprava se lahko napaja iz stikal 802.3af in PoE PASSIVE.
Tehnični parametri:
- Priključki: 2x RJ45
- Vhodna napetost: 48V DC
- Izhodna napetost: 24V DC
- LED signalizacija: Da
- Razred zaščite: IP20
- Delovna temperatura: -25°C do 50°C
- Dimenzije: 75 x 21 x 17 mm
- Teža: 0,015 kg
Tehnična specifikacija:
| ASDC-12-240-HS | |
| Splošno | |
| Priključki | 2x RJ45(PoE) |
| Vhodna napetost | 13 ... 56 VDC - PoE napetost na RJ-45 |
| Izhodna napetost | 24 VDC +/-3% - PoE napetost na RJ-45 |
| Izhodni tok | 0,5 A |
| LED signalizacija | Da, rdeča dioda znotraj vtičnice RJ-45 - prisotnost izhodne napetosti |
| Podprti PoE napajalniki | 802.3at/af ali PASSIVE |
| Razred zaščite | IP20 |
| Delovna temperatura | -25°C do 50°C |
| Konstrukcija ohišja | Izolacijska polietilenska folija |
| Dimenzije | 75 x 21 x 17 mm |
| Teža | 0,015 kg |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Mostiči za usmerjanje |
|---|---|
| Teža: | 0.5 kg |
| EAN: | 5902143690146 |
| Hmotnost: | 0,015 kg |
| Artikel je bil razprodan… | |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Dodajanje ocene
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
