Brezprekinitveno napajanje KEMOT PROsinus-2600/24-LFP4 pretvornik s čistim sinusnim signalom in funkcijo polnjenja 24V 230V 2600VA/1800W
Koda: L-URZ3429-LFP4
Ni ocenjeno Podrobnosti o ocenjevanju
Razprodano
Možnosti dostave
Artikel je bil razprodan…
Naprava za neprekinjeno napajanje KEMOT PROsinus-2600/24-LFP4 pretvornik s čisto sinusno obliko in funkcijo polnjenja 24V 230V 2600VA/1800W
Podrobne informacije
Podroben opis izdelka
Zaščitite svoj dom in poskrbite za energetsko varnost!
Naprava za zasilno napajanje KEMOT PROsinus-2600/24-LFP4 2600 VA / 1800 W
  • Nazivna moč: 1800 W
  • Vrsta baterije: 24 V DC
  • Vhodna napetost: 190 - 260 V AC
  • Izhodna napetost: 230 V AC +/-8%
  • Oblika izhodne napetosti: čista sinusna oblika
  • Polnilni tok baterije: največ 20 A
  • Čas preklopa: =< 4 ms
Zasilno napajanje doma
Se sprašujete, kateri UPS izbrati za plinsko peč, ali pa vas zanima UPS za peč na ekogorivo ali na pelete Serija naprav PROsinus znamke KEMOT je odlična za zasilno napajanje črpalk CO ali črpalk v kaminu, pa tudi za indukcijske motorje ali, na primer, naprave avtomatizacije instalacij z uporabo toplotnih konvektorjev ter vse naprave, ki so izjemno občutljive na najmanjše spremembe oblike napetosti. Njihova prednost je čista sinusna oblika izhodne napetosti, ki zagotavlja stabilno delovanje naprave in preprečuje učinek pregrevanja indukcijskih obremenitev. Skupaj z baterijo 24 V predstavljajo celovito napravo za zagotovljeno napajanje 230 VAC.
Domače zasilno napajanje – uporaba
  • Zasilno napajanje peči
  • Naprave RTV (televizorji, sprejemniki, hi-fi, dvd)
  • Gospodinjski aparati (hladilniki, mešalniki)
  • Električna orodja (vrtalniki, brusilniki)
  • Napajanje polnilnikov (pametni telefoni, tablice, telefoni, prenosniki)
  • Črpalke, kompresorji (voda, toplota, klimatske naprave)
  • Pisarniške naprave (faksi, računalniki, monitorji)
Varno zasilno napajanje doma
Tri načini delovanja
Način zasilnega napajalnika z funkcijo polnjenja pretvarja enosmerno napetost 24V DC iz zunanje baterije v izmenično napetost 230V AC ter napolni zunanjo baterijo. Način polnilnika polni zunanjo baterijo. Način pretvornika pretvarja enosmerno napetost 24V DC iz baterije v izmenično napetost 230V AC.
Zasilni napajalnik s stalno fazo
Zasilni napajalnik za peč z akumulatorjem
Osnova pravilnega delovanja zasilnega napajalnika Rebel je pravilno izbrani akumulator. Za izbiro ustrezne naprave uporabite približno formulo: 100 W obremenitve = 10 A iz akumulatorja.
LED zaslon
Nazivna moč: 1800 W
Vrsta baterije: 24 V DC
Najvišja napetost akumulatorja: 15 V DC
Obseg vhodne napetosti: 190 - 260 V AC
Vhodna frekvenca: 45 - 60 Hz
Obseg izhodne napetosti: 206 - 242 V AC +/-5% / Inverter: 230 VAC +/-3%
Izhodna frekvenca: 50/60 Hz +/-0,5 Hz
Izhodna učinkovitost: >= 85% (DC na AC)
Polnilni tok akumulatorja: Največ 20 A
Kapaciteta akumulatorja: 50-200 Ah (priporočeno: 55 Ah)
Ocenjeni čas polnjenja: 4-14 ur (odvisno od kapacitete akumulatorja)
Čas preklopa: =< 4 ms
Zaščite: Pred preobremenitvijo, kratkim stikom, previsoko ali prenizko napetostjo
Dovoljena delovna temperatura: 0 - 40°C
Dovoljena vlažnost zraka: 10 - 90%
Teža: 11,5 kg
Dimenzije: 138 x 276 x 155 mm