Neo sport trampolina 312 cm J-NS-10C201
Koda: J-NS-10C201Podroben opis izdelka
Neo-Sport trampolin 312 cm z notranjo zaščitno mrežo
Kakovostna vrtna trampolina Neo-Sport s premerom 312 cm je odlična izbira za družinsko rekreacijo in varno zabavo na prostem. Notranja zaščitna mreža poskrbi za večjo varnost pri skakanju, ojačan zgornji rob pa pomaga ohranjati dobro napetost mreže. Stabilna konstrukcija, kovinska lestev s širokimi stopnicami in robustna zasnova naredijo to trampolino priročno in zanesljivo za vsakodnevno uporabo.
- premer 312 cm (10 ft)
- notranja zaščitna mreža za večjo varnost
- kovinska lestev s širokimi stopnicami
- ojačan zgornji rob za boljšo napetost mreže
- primerna za družinsko uporabo na vrtu

Glavne prednosti
Trampolina je zasnovana za udobno in varno uporabo. Profilirani kovinski stebri so zaščiteni z debelejšo peno in dodatnim PVC ovojem, dvojne noge v obliki črke U pa zagotavljajo stabilnejšo oporo. Vstop v obliki črke L je zaprt z zadrgo in sponko, zato je uporaba pregledna in enostavna, predvsem za mlajše uporabnike.
- profilirani kovinski stebri z zaščitno peno in PVC ovojem
- dvojne stabilne noge v obliki črke U
- vstop v obliki črke L z zadrgo in sponko
- vzmetenje z 54 vzmetmi za prožen odboj
- robustna podloga, odporna na vlago
Uporaba in združljivost
Trampolina je namenjena zunanji uporabi na vrtu ali dvorišču. Z višino trampolina 65 cm in višino mreže 180 cm nudi udoben dostop ter varno območje za skakanje. Primerna je za uporabnike, ki iščejo stabilno družinsko trampolino z največjo obremenitvijo do 150 kg. Izdelek izpolnjuje vse varnostne standarde Evropske unije.
- za zunanjo uporabo
- višina trampolina: 65 cm
- višina zaščitne mreže: 180 cm
- največja obremenitev: 150 kg
- izpolnjuje varnostne standarde Evropske unije
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Notranja zaščitna mreža: da
- Višina trampolina: 65 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število nog: 3 dvojne noge v obliki črke U
- Število stebrov: 6 kosov
- Število vzmeti: 54 kosov
- Barva: oranžna
- Vsi deli okvirja: pocinkani na notranji in zunanji strani
- Največja obremenitev: 150 kg
- Varnostni standard: izpolnjuje vse varnostne standarde Evropske unije
- Koda izdelka: NS-10C201
- EAN: 5903890603083
- Model: NS-10C201
- Znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 50 kg |
| EAN: | 5903890603083 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 17.00 |
| Dĺžka: | 160.00 |
| Priemer: | 312 cm (10ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 65 cm |
| Počet pružín: | 54 ks |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 160 x 50 x 18 cm = 29 kg, 110 x 40 x 20 cm = 20 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
