pravokotna vrtna trampolin 12x8 ft / 366x244 cm z zunanjo varnostno mrežo in lestvijo Neo-Sport
Koda: J-NS-08X12Z251Podroben opis izdelka
VELIKA VRTNA TRAMPOLINA PRAVOKOTNA 244 × 366 cm 8 × 12 ft ZA OTROKE IN ODRASLE VARNA
Vzdržljiva vrtna trampolina 366 cm × 244 cm (12 × 8 ft)
Odporna na vremenske vplive Materiali, odporni na UV-sevanje Jeklen okvir iz pocinkanega jekla
Trampolina NEO-SPORT – kakovost, ki bo zdržala leta aktivne zabave
Okvir trampoline NEO-SPORT je izdelan iz pocinkanih jeklenih cevi, odpornih proti koroziji in spremenljivim vremenskim razmeram.
Dodatna debela penasta obloga poveča varnost in udobje pri uporabi – idealna zaščita pri intenzivnem skakanju.
Dolžina in širina 366 × 244 cm – stabilna osnova za celotno konstrukcijo.
Višina 90 cm – optimalna dvignjenost in varnost.
Pocinkano jeklo + močna zaščitna pena – vzdržljivost in zaščita v enem.
Zasnovana za dolgotrajno uporabo – ker si dobra zabava zasluži trdno osnovo.
Stabilnost in varnost
Varnost – izjemno vzdržljiva mreža ščiti pred padcem ven in zagotavlja dolgotrajno zaščito.
Okvir trampoline NEO-SPORT je izdelan iz visokokakovostnih pocinkanih jeklenih cevi,
odpornih proti koroziji, UV-sevanju in intenzivni uporabi.
Glavne lastnosti
- Rob mreže je ojačan s šivom v zgornjem delu.
- Zaščitna mreža zunanja.
- Jekleni drogovi , prevlečeni z mehko zaščitno peno.
- Vhod v trampolin se zapira z zadrgo in sponko.
- Vzdržljiva podlaga (batut) - vodoodporna, elastična, 8-krat šivana.
- Pocinkane, galvanizirane vzmeti, zaščitene z ovratnikom , napolnjenim s peno.
- Dvojne, stabilne noge v obliki črke U.
- Udobna in varna lestev.
Udoben vstop
Lestev z namestitvijo
– trdna, kovinska in ustrezno nagnjena. Olajša varno vzpenjanje in sestopanje, še posebej otrokom. Zaradi premišljenega kota naklona omogoča udoben dostop do trampolina.
4 dvojne noge
Edinstveno oblikovane v obliki črke »U« povečujejo stabilnost trampolina tudi na mehki podlagi. Enakomerno porazdelijo težo in zmanjšajo tveganje premikanja med skakanjem.
Dodelani in funkcionalni detajli
- A. Močna in gosta mreža.
- B. Ojačitev.
- C. Dolge vzmeti.
- D. Pocinkani drogovi in elementi okvirja.
- E. Zaščitne pene na drogih.
- F. Zadrga s kontrastnim vlečkom.
Daljše vzmeti = boljši skoki
Uporabili smo podaljšane in močno napete vzmeti z večjo prožnostjo – za še boljši odboj in udobje pri skakanju.
Večja prožnost in vzdržljivost
Gladek, dinamičen odboj brez sunkov
Boljše blaženje in varnejša uporaba
Material, ki deluje z vami!
Visokokakovostna skakalna podlaga ni le prožnost in odboj, temveč tudi zračnost in odpornost na zunanje vplive.
Stabilna, varna in certificirana – kupite enkrat, uživajte leta!
Velika skakalna površina = več gibanja, smeha in energije
- Hitrosušeča površina – površina, izdelana iz sodobnih materialov, ne zadržuje vlage, zato je trampolin pripravljen za uporabo že kratek čas po dežju.
- Zaščitna podloga je izdelana iz vzdržljivih in odpornih materialov:
- 310 g/m2 PVC
- 10 mm pene EPE
- 130 g/m2 PE
Tehnični podatki:
- dimenzije: 366 × 244 cm
- mreža zunanja
- višina trampolina: 90 cm
- višina mreže: 180 cm
- število nog 4 dvojne (oblika U)
- število stebričkov 8 kos.
- vsi elementi okvirja pocinkani znotraj in zunaj
- lestev kovinska, 2-stopenjska
- največja obremenitev 150 kg
- certifikat GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14
- teža: 84 kg
- v kompletu: vrtna trampolina, zaščitna mreža, kovinska lestev, navodila za uporabo
Skok do oblakov!
##
Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 91.5 kg |
| EAN: | 5903890630027 |
| Šírka: | 63.00 |
| Výška: | 65.00 |
| Dĺžka: | 170.00 |
| Sieť: | Vonkajšia |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 90 |
| Počet pružín: | 74 szt. |
| Počet nôh: | 4 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Rozmery (cm): | 366 x 244 (12x8 ft) |
| Norma: | GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14 |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
