Pravokotna vrtna trampoline 10x7 ft/305x213 cm z zunanjim varnostnim mrežnim ogrodjem in lestvijo Neo-Sport
Koda: J-NS-07X10Z251Podroben opis izdelka
VELIKA VRTNA TRAMPOLINA PRAVOKOTNA 305 x 214 cm 10 x 7 ft ZA OTROKE IN ODRASLE VARNA
Trpežna vrtna trampolina 305 cm x 214 cm (10 x 7 ft)
Odporna na vremenske vplive Materiali odporni na UV-sevanje Okvir iz pocinkanega jekla
Trampolina Neo-Sport – kakovost, ki bo zdržala leta aktivne zabave
Okvir trampolina Neo-Sport je izdelan iz pocinkanih jeklenih cevi, odpornih proti koroziji in spremenljivim vremenskim razmeram.
Dodatna debela penasta obroba povečuje varnost in udobje uporabe – idealna zaščita pri intenzivnem skakanju.
Dolžina in širina 305 × 214 cm — stabilna osnova celotne konstrukcije.
Višina 80 cm — optimalna dvignjenost in varnost.
Galvanizirano jeklo + močna zaščitna pena — vzdržljivost in zaščita v enem.
Zasnovana za dolgotrajno uporabo – ker dobra zabava zasluži trdno osnovo.
Stabilnost in varnost
Varnost – izjemno trpežna mreža preprečuje padce in zagotavlja dolgotrajno zaščito.
Okvir trampolina Neo-Sport je izdelan iz visokokakovostnih pocinkanih jeklenih cevi, odpornih proti koroziji, UV-sevanju in intenzivni uporabi.
Glavne značilnosti:
- Rob mreže ojačan z zgornjim šivom.
- Varnostna mreža zunanja.
- Jekleni drogovi, prekriti z mehko zaščitno peno.
- Vhod v trampolin z zadrgo in zaponko.
- Trpežna skakalna površina (batut) - vodoodporna, prožna, 8-krat šivana.
- Pocinkane vzmeti, galvanizirane, zaščitene z ovratnikom, napolnjenim s peno.
- Dvojne, stabilne noge v obliki črke U.
- Udobna in varna lestev.
Udoben vstop
Lestev s pritrdilnim sistemom – trdna, kovinska in ustrezno nagnjena. Olajša varno plezanje gor in dol, še posebej otrokom. Zaradi premišljenega naklona omogoča udoben dostop do trampolina.
4 dvojne noge
Edinstveno oblikovane v obliki črke »U«, povečujejo stabilnost trampolina tudi na mehki podlagi. Enakomerno porazdelijo težo in zmanjšujejo tveganje premikanja med skakanjem.
Dodelani in funkcionalni detajli
- A. Močna in gosta mreža.
- B. Ojačitev.
- C. Dolge vzmeti.
- D. Galvanizirani drogovi in elementi okvirja.
- E. Zaščitne pene na drogih.
- F. Zadrga s kontrastnim drsnikom.
Daljše vzmeti = boljši skoki
Uporabili smo podaljšane in močno napete vzmeti z večjo prožnostjo – za še boljši odriv in udobnejše skakanje.
Večja prožnost in vzdržljivost.
Gladek, dinamičen odriv brez sunkov.
Boljše blaženje in varnejša uporaba.
Material, ki deluje z vami!
Visokokakovostna skakalna površina ni le prožnost in odboj, temveč tudi zračnost in odpornost na zunanje vplive.
Stabilna, varna in certificirana – kupite enkrat, uživajte leta!
Velika skakalna površina = več gibanja, smeha in energije
- Hitro sušeča površina – površina iz sodobnih materialov ne zadržuje vlage, zato je trampolin kmalu po dežju spet pripravljen za uporabo.
- Zaščitna podloga je izdelana iz trpežnih in odpornih materialov:
- 310 g/m2 PVC
- 10 mm pene EPE
- 130 g/m2 PE
Tehnični podatki:
- dimenzije: 305 x 214 cm
- mreža zunanja
- višina trampolina: 80 cm
- višina mreže 180 cm
- število nog 4 dvojne (oblika U)
- število drogov 8 kos.
- vsi elementi okvirja galvanizirani znotraj in zunaj
- lestev kovinska, 2-stopenjska
- največja obremenitev 150 kg
- certifikat GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14
- teža: 74 kg
- v kompletu: vrtna trampolina, varnostna mreža, kovinska lestev, navodila za uporabo
Hop v oblake!
Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 80 kg |
| EAN: | 5903890629984 |
| Šírka: | 54.00 |
| Výška: | 49.00 |
| Dĺžka: | 135.00 |
| Sieť: | Vonkajšia |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 80 cm |
| Počet pružín: | 60 szt. |
| Počet nôh: | 4 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Rozmery (cm): | 305 x 214 (10x7 ft) |
| Norma: | GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14 |
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
