Trampolin 435cm Neo-Sport 14W241
Koda: J-NS-14W241Podroben opis izdelka

Vrtna trampolina 435 cm (14 čevljev)
Komplet vsebuje:
- 435 cm (14 čevljev) trampolina z 4 dvojnimi nogami
- vključno s trdimi kovinskimi lestvami
- notranja (varna) mreža
- zaprta z zadrgo
Glavne lastnosti:
- Pokrovi stebričkov omogočajo hitro namestitev zaščitne mreže
- Notranja zaščitna mreža , zgoraj prešita za dodatno trdnost
- Kovinski stebrički prekriti z mehko zaščitno peno
- Vstop na trampolino je zaprt z zadrgo in sponko
- Vzdržljiva podloga (noga) - vodoodporna, prožna, 8-krat prešita
- Cinkane, cinkane vzmeti , zaščitene z obročem napolnjenim s peno
- Dvojne stabilne noge v obliki U
- Optimalna višina od tal za maksimalno varnost med skakanjem


Tehnični podatki:
- premer (s stebrički) 435 cm - 14 ft
- notranja mreža
- višina trampolina 70 cm
- višina mreže 180 cm
- število nog 4 dvojne (oblika U)
- število stebričkov 8 kos.
- število vzmeti 80 kos.
- vsi deli okvirja cinkani znotraj in zunaj
- kovinske lestve , 2 stopnice
- maksimalna obremenitev 150 kg
- Certifikati GS , EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14
- teža: 64 kg
- komplet vsebuje: vrtna trampolina, varnostna mreža, kovinske lestve, navodila za uporabo




Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 64 kg |
| EAN: | 5903890621087 |
| Šírka: | 45.00 |
| Výška: | 23.00 |
| Dĺžka: | 170.00 |
| Priemer: | 435 cm (14ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 70 cm |
| Počet pružín: | 80 ks |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 3 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 172 x 37 x 15 cm = 28 kg, 170 x 45 x 22 cm = 27 kg, 46 x 9.5 x 16 cm = 8 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
