Vrtna trampolina 252 cm z notranjo varnostno mrežo in lestvijo Neo-Sport J-NS-08W181
Koda: J-NS-08W181Podroben opis izdelka
Vrtna trampolina Neo-Sport 252 cm z notranjo varnostno mrežo in lestvijo
Trampolina Neo-Sport je odlična izbira za aktivno preživljanje časa na vrtu. Premer 252 cm ponuja dovolj prostora za varno in udobno skakanje, notranja varnostna mreža pa poskrbi za večjo zaščito med uporabo. V kompletu sta tudi kovinska, 2-stopenjska lestev in vse potrebno za hitro postavitev.
- premer 252 cm za udobno uporabo
- notranja varnostna mreža z zadrgo
- kovinski okvir iz pocinkanega jekla
- kovinska lestev z 2 stopnicama
- primerna za domačo vrtno uporabo

Glavne prednosti
Konstrukcija trampolina je zasnovana za stabilnost in dolgotrajno uporabo. Trije dvojni nogi v obliki črke U izboljšajo oporo, 6 zaščitenih stebrov pa pomaga pri varnejši namestitvi mreže. Pocinkani okvir je odpornejši proti koroziji, materiali pa so prilagojeni uporabi na prostem.
- 3 dvojne noge v obliki črke U za boljšo stabilnost
- 6 stebrov z zaščitno peno
- pocinkani elementi okvirja znotraj in zunaj
- 42 vzmeti za prožno in enakomerno odbojnost
- certifikat EN71-2 in EN71-3
Uporaba in združljivost
Trampolina je namenjena zunanji uporabi na domačem vrtu. Notranja mreža z zadrgo pomaga pri varnejšem vstopu in izstopu, kovinska lestev pa olajša dostop do skakalne površine. Zaradi višine trampolina 55 cm in višine mreže 180 cm je uporaba pregledna in udobna za vsakodnevno družinsko zabavo.
- za uporabo na vrtu oziroma na zunanji površini
- notranja mreža za večjo varnost med skakanjem
- vhod na zadrgo za enostaven dostop
- primerna za otroke in odrasle v okviru nosilnosti izdelka
- enostavnejši vstop s priloženo lestvijo
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Premer s stebri: 252 cm (8 ft)
- Vrsta mreže: notranja varnostna mreža
- Višina trampolina: 55 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število nog: 3 dvojne noge (oblika U)
- Število stebrov: 6 kosov
- Število vzmeti: 42
- Lestev: kovinska, 2-stopenjska
- Certifikat: EN71-2 in EN71-3
- Koda izdelka: NS-08W181
- EAN: 5908220479055
- Model: NS-08W181
- Blagovna znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 36 kg |
| EAN: | 5908220479055 |
| Šírka: | 52.00 |
| Výška: | 18.00 |
| Dĺžka: | 130.00 |
| Priemer: | 252 cm (8ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 55 cm |
| Počet pružín: | 42 ks |
| Počet nôh: | 3 dvojité nohy |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 130 x 55 x 16 cm = 26 kg, 107 x 30 x 9 cm = 9 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
