Vrtna trampolina 312 cm z notranjo varnostno mrežo in lestvijo Neo-Sport J-NS-10C181
Koda: J-NS-10C181Podroben opis izdelka
Vrtna trampolina Neo-Sport 312 cm z notranjo varnostno mrežo
Trampolina Neo-Sport s premerom 312 cm je odlična izbira za aktivno preživljanje časa na prostem. Zaradi notranje varnostne mreže, 3 dvojnih nog v obliki črke U in 54 vzmeti nudi dobro stabilnost, udobje pri uporabi in zanesljivo oporo pri skokih. V kompletu prejmete tudi kovinsko lestvijo, zato je dostop do trampolina še enostavnejši.
- Notranja varnostna mreža za večjo varnost, posebej pri mlajših uporabnikih.
- Profilirani kovinski stebri so zaščiteni z mehko peno.
- Vstop v obliki črke L se zapira z zadrgo in zaponko.
- Vzdržljiva skakalna površina je elastična in primerna za intenzivnejšo uporabo.
- Pocinkano ogrodje znotraj in zunaj za boljšo zaščito konstrukcije.

Prednosti uporabe
Ta vrtna trampolina je zasnovana za varno in prijetno skakanje doma. Višina trampolina 65 cm omogoča udoben dostop, višina mreže 180 cm pa pripomore k občutku varnosti med uporabo. Trampolina je primerna za družinsko zabavo in prosti čas na vrtu, pri čemer največja dovoljena obremenitev znaša 150 kg.
- Premer 312 cm zagotavlja dovolj prostora za zabavo in vadbo.
- 3 dvojne noge prispevajo k stabilnejši postavitvi.
- Notranja mreža pomaga zadržati uporabnika v varnem delu trampolina.
- Kovinska lestev je priložena v kompletu.
- Zelena barva se lepo poda vrtu in zunanjemu okolju.
Združljivost
Trampolina je namenjena zunanji uporabi na vrtu. Zaradi nosilnosti do 150 kg je primerna za otroke in odrasle uporabnike, ki želijo zanesljivo in prostorsko dovolj veliko trampolino za domačo uporabo.
- Primerna za uporabo na prostem.
- Upoštevajte največjo obremenitev 150 kg.
- Priložena kovinska lestev olajša vstop in izstop.
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Premer z stebri: 312 cm (10 čevljev)
- Vrsta mreže: notranja varnostna mreža
- Višina trampolina: 65 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število nog: 3 dvojne (oblika črke U)
- Število stebrov: 6 kosov
- Število vzmeti: 54 kosov
- Največja obremenitev: 150 kg
- Koda izdelka: NS-10C181
- Koda EAN: 5902854515714
- EAN: 5902854515714
- Model: NS-10C181
- Znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 47.5 kg |
| EAN: | 5902854515714 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 17.00 |
| Dĺžka: | 160.00 |
| Priemer: | 312 cm (10ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 65 cm |
| Počet pružín: | 54 ks |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 160 x 50 x 18 cm = 29 kg, 110 x 40 x 20 cm = 20 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
