Vrtna trampolina 312 cm z zunanjo varnostno mrežo in lestvijo Neo-Sport J-NS-10Z181
Koda: J-NS-10Z181Podroben opis izdelka
Vrtna trampolina Neo-Sport 312 cm z zunanjo varnostno mrežo in lestvijo
Ta vrtna trampolina Neo-Sport je odlična izbira za družinsko zabavo na prostem. Zasnovana je z mislijo na stabilnost, udobje pri skakanju in varno uporabo, zato je primerna za vsakodnevno uporabo na vrtu. Premer 312 cm zagotavlja dovolj prostora za prijetno in sproščeno skakanje, zunanja varnostna mreža pa dodatno poskrbi za zaščito pri uporabi.
- premer 312 cm za udobno skakalno površino
- zunanja varnostna mreža z vstopom na zadrgo
- kovinska lestev za lažji dostop
- pocinkan jeklen okvir za večjo odpornost
- nosilnost do 150 kg

Glavne prednosti
Trampolina združuje trdno konstrukcijo, premišljene varnostne elemente in kakovostne materiale. Pocinkan okvir je odpornejši proti koroziji, zaščitne obloge pa pomagajo zmanjšati tveganje pri uporabi. Zaradi 3 dvojnih nog v obliki črke U je konstrukcija dobro stabilna, 54 vzmeti pa skrbi za odzivno in prijetno odskakovanje.
- 3 dvojne noge v obliki črke U za večjo stabilnost
- 6 stebrov za zunanjo mrežo
- 54 vzmeti za dober odriv
- zaščitna pena na stebrih za dodatno varnost
- materiali odporni na vremenske vplive in UV žarke
Uporaba in združljivost
Primerna je za uporabo na domačem vrtu ali drugem ravnem zunanjem prostoru. Zaradi višine trampolina 65 cm in priložene 2-stopenjske kovinske lestve je vstop enostavnejši in bolj priročen. Zunanja mreža z višino 180 cm poskrbi za dodatno varnost med skakanjem.
- za zunanjo uporabo na ravni podlagi
- primerna za otroke in odrasle do največ 150 kg
- zunanja varnostna mreža z zapiranjem na zadrgo
- kovinska lestev z 2 stopnicama
- enostavnejši dostop zaradi priložene lestve
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Premer s stebri: 312 cm (10 ft)
- Vrsta mreže: zunanja varnostna mreža
- Višina trampolina: 65 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število nog: 3 dvojne noge (oblika U)
- Število stebrov: 6 kosov
- Število vzmeti: 54
- Lestev: kovinska, 2-stopenjska
- Največja obremenitev: 150 kg
- Certifikati: EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-14
- Dimenzije in teža paketov: 160 x 50 x 16 cm / 29 kg; 125 x 31 x 11 cm / 14 kg
- Koda izdelka: NS-10Z181
- Koda EAN: 5902854515608
- Model: NS-10Z181
- Znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 42 kg |
| EAN: | 5902854515608 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 16.00 |
| Dĺžka: | 160.00 |
| Priemer: | 312 cm (10ft) |
| Sieť: | Vonkajšia |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 65 cm |
| Počet pružín: | 54 ks |
| Počet nôh: | 3 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 160 x 50 x 16 cm = 29 kg, 125 x 31 x 11 cm = 14 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
