Vrtna trampolina 404 cm z notranjo varnostno mrežo in lestvijo Neo-Sport J-NS-13W181
Koda: J-NS-13W181Podroben opis izdelka
Vrtna trampolina Neo-Sport 404 cm z notranjo varnostno mrežo in lestvijo
Vrtna trampolina Neo-Sport 404 cm je zasnovana za varno in udobno družinsko zabavo na prostem. Notranja varnostna mreža, stabilna konstrukcija in priložena kovinska lestev poskrbijo za boljšo uporabniško izkušnjo pri vstopu, skakanju in vsakodnevni uporabi.
- Notranja varnostna mreža za dodatno zaščito med skakanjem
- Kovinski stebri so obloženi z mehko zaščitno peno
- Vhod se zapira z zadrgo in sponko
- Trdna skakalna ponjava je elastična in 8-krat šivana
- Pocinkane vzmeti so dodatno zaščitene s penastim ovratnikom
- Dvojne noge v obliki črke U povečujejo stabilnost
- V kompletu je tudi kovinska lestev za lažji dostop

Glavne prednosti
Ta model združuje premišljeno konstrukcijo in preverjene varnostne rešitve. Premer 404 cm omogoča prostorno površino za skakanje, višina trampolina 70 cm pa skupaj z notranjo mrežo izboljšuje občutek varnosti pri uporabi. Zaradi 72 vzmeti je odboj enakomeren, največja dovoljena obremenitev pa znaša 150 kg.
- Premer 404 cm za veliko skakalno površino
- Višina mreže 180 cm
- 4 dvojne noge za boljšo oporo
- 8 nosilnih stebrov za mrežo
- 72 vzmeti za zanesljiv odboj
- Maksimalna obremenitev 150 kg
Uporaba in vsebina kompleta
Trampolina je primerna za zunanjo uporabo na vrtu ali dvorišču. Notranja mreža pomaga pri varnejši uporabi, kovinska lestev z dvema stopnicama pa olajša vstop in izstop. V kompletu prejmete vse osnovne dele za sestavo in uporabo.
- Trampolina za zunanjo uporabo
- Primerna za družinsko rekreacijo
- Vstop z lestvijo je lažji in priročnejši
- V paketu so trampolina, varnostna mreža, kovinska lestev in navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Premer s stebri: 404 cm (13 ft)
- Tip varnostne mreže: notranja
- Višina trampoline: 70 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število nog: 4 dvojne noge v obliki črke U
- Število stebrov: 8
- Število vzmeti: 72
- Maksimalna obremenitev: 150 kg
- Šifra izdelka: NS-13W181
- EAN: 5902854515684
- Model: NS-13W181
- Znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 57.8 kg |
| EAN: | 5902854515684 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 23.00 |
| Dĺžka: | 160.00 |
| Priemer: | 404 cm (13ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 70 cm |
| Počet pružín: | 72 ks |
| Počet nôh: | 4 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 160 x 50 x 14 cm = 32 kg, 123 x 44 x 23 cm = 30 kg |
| Norma: | GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14 |
| Artikel je bil razprodan… | |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
