Vrtni trampolin 252 cm z notranjo zaščitno mrežo in lestvijo Neo-Sport J-NS-08C181, 252cm J-NS-08C181
Koda: J-NS-08C181Podroben opis izdelka
Vrtni trampolin Neo-Sport 252 cm z notranjo zaščitno mrežo
Kompakten vrtni trampolin Neo-Sport s premerom 252 cm je odlična izbira za brezskrbno zabavo na prostem. Notranja zaščitna mreža, stabilna konstrukcija in priložena kovinska lestev poskrbijo za več udobja pri uporabi ter za lažji in varnejši vstop na trampolin.

Glavne prednosti
- Notranja zaščitna mreža za več varnosti, posebej pri otroški uporabi.
- Profilirani kovinski stebri so obloženi z mehko zaščitno peno.
- Okrogel okvir zagotavlja dobro napetost varnostne mreže.
- Vhod v obliki črke L se zapira z zadrgo in sponko.
- Vzmeti so zaščitene s penasto obrobo za dodatno varnost.
- Dvojne noge v obliki črke U zagotavljajo stabilno oporo.
- Priložena je kovinska lestev z 2 stopnicama za lažji dostop.
Uporaba in združljivost
Trampolin je namenjen zunanji uporabi na vrtu ali drugi ravni, stabilni površini. Zasnovan je za uporabnike do največ 100 kg. Zahvaljujoč notranji mreži je primeren za družinsko uporabo, kjer je pomembna dodatna zaščita pri skakanju.
Vsebina kompleta
- vrtni trampolin 252 cm
- notranja zaščitna mreža
- kovinska lestev
- navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Premer s stebri: 252 cm (8 ft)
- Tip mreže: notranja zaščitna mreža
- Višina trampolina: 55 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število nog: 3 dvojne noge (oblika U)
- Število stebrov: 6 kosov
- Število vzmeti: 42 kosov
- Največja obremenitev: 100 kg
- Koda izdelka: NS-08C181
- EAN: 5902854515707
- Model: NS-08C181
- Znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 39 kg |
| EAN: | 5902854515707 |
| Šírka: | 52.00 |
| Výška: | 16.00 |
| Dĺžka: | 130.00 |
| Priemer: | 252 cm (8ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 55 cm |
| Počet pružín: | 42 ks |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 132 x 44 x 18 cm = 22 kg, 120 x 30 x 17 cm = 17 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
