Vrtni trampolin 252 cm z zunanjo zaščitno mrežo in lestvijo Neo-Sport J-NS-08Z181
Koda: J-NS-08Z181Podroben opis izdelka
Vrtni trampolin Neo-Sport 252 cm z zunanjo zaščitno mrežo in lestvijo
Vrtni trampolin Neo-Sport s premerom 252 cm je odlična izbira za aktivno preživljanje prostega časa na domačem vrtu. Zasnovan je za varno skakanje, stabilno postavitev in udobno uporabo, zato je primeren za družinsko zabavo skozi celo sezono. Kombinacija zunanje zaščitne mreže, kovinske lestve in pocinkanega jeklenega ogrodja poskrbi za zanesljivo uporabo ter dodatno varnost pri vstopu in skokih.
- Premer 252 cm ponuja dovolj prostora za udobno in zabavno skakanje.
- Zunanja zaščitna mreža pomaga preprečevati padec z območja trampolina.
- Pocinkano jekleno ogrodje je zasnovano za večjo odpornost proti koroziji in vremenskim vplivom.
- Kovinska lestev olajša varen vstop in sestop.
- Stabilna zasnova s tremi dvojnimi nogami v obliki črke U prispeva k čvrsti postavitvi.

Prednosti, ki jih opazite pri uporabi
Trampolin je zasnovan tako, da združuje varnost, vzdržljivost in udobje uporabe. Zunanjo mrežo dopolnjujejo oblazinjeni zaščitni stebri, vhod pa je zaprt z zadrgo, kar poveča občutek varnosti pri igri. Skakalna površina je izdelana iz odpornih materialov in omogoča elastičen odboj. Zaradi višine trampolina 55 cm je uporaba praktična, hkrati pa konstrukcija ostaja dovolj stabilna za vsakodnevno domačo uporabo.
- Zunanji sistem mreže zagotavlja dobro zaščito uporabnika med skakanjem.
- Zaščitna pena na stebrih zmanjšuje možnost poškodb ob stiku s konstrukcijo.
- Vhod na zadrgo omogoča enostavno in varno zapiranje mreže.
- 42 vzmeti poskrbi za uravnotežen in odziven odboj.
- Certifikati EN71 potrjujejo skladnost z varnostnimi zahtevami za tovrstni izdelek.
Uporaba in združljivost
Trampolin je namenjen uporabi na prostem, predvsem na vrtu ali drugi ravni in dovolj prostorni površini. Primeren je za otroke in odrasle, ki želijo aktivno rekreacijo doma. V kompletu so vključeni trampolin, zunanja zaščitna mreža, kovinska lestev in navodila za uporabo, zato je izdelek pripravljen za sestavo in postavitev brez dodatnega nakupa osnovnih delov.
- Primeren za zunanjo uporabo na vrtu.
- Združljiv z opremo, ki je priložena v kompletu.
- Priporočena je postavitev na ravno podlago z dovolj prostora okoli trampolina.
- Vstop in sestop sta poenostavljena zaradi dvo- stopniške kovinske lestve.
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Premer s stebri: 252 cm (8 ft)
- Vrsta mreže: zunanja zaščitna mreža
- Višina trampolina: 55 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število nog: 3 dvojne noge v obliki črke U
- Število stebrov: 6 kosov
- Število vzmeti: 42
- Lestev: kovinska, 2-stopenjska
- Pocinkanje konstrukcije: vsi elementi ogrodja pocinkani znotraj in zunaj
- Certifikati: EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-14
- Koda izdelka: NS-08Z181
- EAN: 5908220479086
- Blagovna znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 36.5 kg |
| EAN: | 5908220479086 |
| Šírka: | 52.00 |
| Výška: | 18.00 |
| Dĺžka: | 130.00 |
| Priemer: | 252 cm (8ft) |
| Sieť: | Vonkajšia |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 55 cm |
| Počet pružín: | 42 ks |
| Počet nôh: | 3 dvojité nohy |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 130 x 52 x 18 cm = 33 kg |
| Norma: | EN71-2 & EN71-3 |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
