Vrtni trampolin 374 cm z notranjo zaščitno mrežo in lestvijo Neo-Sport J-NS-12W181
Koda: J-NS-12W181Podroben opis izdelka
Vrtni trampolin Neo-Sport 374 cm z notranjo zaščitno mrežo in lestvijo
Neo-Sport vrtni trampolin s premerom 374 cm je odlična izbira za aktivno preživljanje prostega časa na vrtu. Notranja zaščitna mreža, ojačan vstop z zadrgo in sponko ter stabilna konstrukcija z dvojnimi nogami v obliki črke U poskrbijo za večjo varnost in udobje pri uporabi. V kompletu je priložena tudi kovinska lestev s širokimi stopnicami, ki olajša vstop na trampolin.
- premer 374 cm (12 čevljev)
- notranja zaščitna mreža z zapiranjem na zadrgo
- 8 stebrov, zaščitenih s peno
- kovinska lestev z 2 stopnicama
- maksimalna obremenitev do 150 kg

Prednosti in uporaba
Trampolin je zasnovan za družinsko uporabo in nudi dovolj prostora za varno skakanje. Notranja mreža je prišita v zgornjem delu za dodatno ojačitev, stebri pa so obloženi z mehko zaščitno peno. Trpežna skakalna površina je elastična, vodoodporna in 8-krat šivana, vzmeti pa so pocinkane ter dodatno zaščitene s penastim ovratnikom. To prispeva k boljši stabilnosti, daljši življenjski dobi in prijetnejši uporabi.
- notranja mreža za večjo varnost pri skakanju
- ojačana skakalna površina, odporna na vlago
- pocinkani elementi okvirja z obdelavo od znotraj in zunaj
- dvojne stabilne noge v obliki črke U
- certifikati GS, EN71-1, EN71-2, EN71-3 in EN71-14
Združljivost
Izdelek je samostojen vrtni trampolin z notranjo varnostno mrežo in je primeren za zunanjo postavitev na ravno in dovolj prostorno površino. Zaradi priložene lestve je dostop do skakalne površine lažji in bolj udoben.
- primeren za uporabo na vrtu ali drugi zunanji površini
- za postavitev je potreben ravno in dovolj veliko mesto
- primeren za uporabnike do največje dovoljene obremenitve 150 kg
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Premer (s stebri): 374 cm (12 čevljev)
- Zaščitna mreža: notranja
- Višina trampolina: 70 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število nog: 4 dvojne noge (oblika črke U)
- Število stebrov: 8 kos
- Število vzmeti: 64 kos
- Okvir: vsi elementi pocinkani znotraj in zunaj
- Lestev: kovinska, 2 stopnici
- Največja obremenitev: 150 kg
- Certifikati: GS, EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-14
- Dimenzije in teža kartonov (2 kosa): 150 x 50 x 18 cm - 29 kg / 110 x 40 x 20 cm - 27 kg
- Vsebina kompleta: vrtni trampolin, zaščitna mreža, kovinska lestev, navodila za uporabo
- Koda izdelka: NS-12W181
- EAN: 5902854515677
- Model: NS-12W181
- Blagovna znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 56 kg |
| EAN: | 5902854515677 |
| Šírka: | 50.00 |
| Výška: | 18.00 |
| Dĺžka: | 151.00 |
| Priemer: | 374 cm (12ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 70 cm |
| Počet pružín: | 64 ks |
| Počet nôh: | 4 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 150 x 50 x 18 cm = 29 kg, 110 x 40 x 20 cm = 27 kg |
| Norma: | GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14 |
| Artikel je bil razprodan… | |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
