Vrtni trampolin 435 cm z notranjo varnostno mrežo in lestvijo Neo-Sport J-NS-14W181
Koda: J-NS-14W181Podroben opis izdelka
Vrtni trampolin Neo-Sport 435 cm z notranjo varnostno mrežo in lestvijo
Trampolin Neo-Sport s premerom 435 cm je odlična izbira za aktivno družinsko zabavo na vrtu. Z notranjo varnostno mrežo, stabilno kovinsko lestvijo in robustno konstrukcijo ponuja zanesljivo oporo pri vsakem skoku ter udobnejši in varnejši dostop na trampolin.
- premer 435 cm (14 ft)
- notranja varnostna mreža z zapiranjem na zadrgo
- kovinska lestev z 2 stopnicama je priložena
- stabilne dvojne noge v obliki črke U
- maksimalna obremenitev do 150 kg

Glavne prednosti
Premišljena zasnova trampolina je usmerjena v varnost, stabilnost in dolgo življenjsko dobo. Notranja mreža je zgoraj dodatno ojačana, kovinski stebri pa so oblazinjeni z mehko peno, kar pripomore k večji zaščiti med uporabo. Ojačana skakalna površina je elastična, odporna proti vodi in večkrat prešita, zato je primerna za redno uporabo na prostem.
- pokrovi na stebrih omogočajo hitro namestitev zaščitne mreže
- notranja mreža je zgoraj prešita za dodatno ojačitev
- vstop je zaprt z zadrgo in sponko
- vzdržljiva skakalna površina je vodoodporna in prožna
- pocinkane vzmeti so zaščitene s penastim ovratnikom
Uporaba in združljivost
Trampolin je namenjen zunanji uporabi na domačem vrtu in je primeren za uporabnike, ki želijo več prostora za skakanje ter stabilno konstrukcijo z notranjo zaščitno mrežo. Zaradi priložene kovinske lestve je vstop enostavnejši, dvignjena višina od tal pa prispeva k boljši varnosti pri uporabi.
- namenjen za vrtno uporabo
- primeren za rekreativno skakanje otrok in odraslih znotraj dovoljene obremenitve
- notranja mreža pomaga pri varnejši uporabi
- lestev olajša dostop na trampolin
Vsebina kompleta
- vrtni trampolin 435 cm
- notranja varnostna mreža
- kovinska lestev
- navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
Spodaj so navedeni preverjeni tehnični podatki izdelka, lokalizirani za slovenski trg.
- Premer s stebri: 435 cm (14 ft)
- Tip mreže: notranja varnostna mreža
- Višina trampolina: 70 cm
- Višina mreže: 180 cm
- Število stebrov: 8
- Število vzmeti: 80
- Lestev: kovinska, 2 stopnici
- Maksimalna obremenitev: 150 kg
- Konstrukcija okvirja: vsi deli pocinkani znotraj in zunaj
- Certifikati: GS, EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-14
- Dimenzije in teža paketov: 170 x 44 x 13 cm = 28 kg / 170 x 44 x 13 cm = 26 kg / 110 x 44 x 23 cm = 17 kg
- EAN: 5902854515691
- Model: NS-14W181
- Znamka: Neo-Sport

Dodatni parametri
| Kategorija: | Trampolini |
|---|---|
| Teža: | 64 kg |
| EAN: | 5902854515691 |
| Šírka: | 45.00 |
| Výška: | 23.00 |
| Dĺžka: | 170.00 |
| Priemer: | 435 cm (14ft) |
| Sieť: | Vnútorná |
| Výška siete: | 180 cm |
| Výška trampolíny: | 70 cm |
| Počet pružín: | 80 ks |
| Počet nôh: | 4 dvojité nohy |
| Maximálne zaťaženie: | 150 kg |
| Rebrík: | Kov 2 stupne |
| Počet balíkov: | 3 ks |
| Rozmery a hmotnosť balenia: | 170 x 44 x 13 cm = 28 kg, 170 x 44 x 13 cm = 26 kg, 110 x 44 x 23 cm = 17 kg |
| Norma: | GS, EN71-1 & EN71-2 & EN71-3 & EN71-14 |
| Artikel je bil razprodan… | |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
